Top 5 pomysłów na ekoprezent

0

Obdarowując najbliższych możesz też podarować prezent całemu światu. Brzmi dumnie i zachęcająco? I super – bo prezenty w duchu zero-waste są jednocześnie podarunkiem dla nas wszystkich! Dlatego postanowiliśmy przygotować 5 niecodziennych propozycji na arcyciekawy eko-prezent.

5. Napij się z… KeepCup!

KeepCup to praktyczny sposób na kosztowanie ulubionej kawy, czy innego napoju. Z jednego kubka – tyle ile sobie życzysz! KeepCup powstały z myślą o zmniejszeniu zużycia kubków jednorazowych. Dodaj to tego efektowny design i wygodną ergonomię – KeepCup świetnie wygląda i komfortowo leży w dłoni.

4. Eko – Kosmetyki – wołamy Was!

Ich jakość potrafi zaskoczyć nawet najbardziej wybrednych. Począwszy od dezodorantów, przez balsamy, maseczki na pomadkach do ust kończąc.
Dziś ich różnorodność i specyfika właściwie nie odstaje od tradycyjnych rozwiązań.
Zestaw dobrych kosmetyków jak najbardziej może być Zero – Waste.

Person Pouring Plastic Tube Bottle

3. Ekologiczne zabawki… z bambusa

Z pewnością wielu czytelników naszego bloga pamięta czasy, gdy szczytem marzeń było otrzymanie porządnej, drewnianej zabawki. Moda na nie wraca, a co ciekawsze świetlaną przyszłość wróżymy… bambusowej (a jakże) odmianie zabawek. Tu również – do wyboru, do koloru dla praktycznie każdej grupie wiekowej dziecka

Depth of Field Photography of P, L, A, Y Wooden Letter Decors on Top of Beige Wooden Surface

2. Eko – kawa

Napój prawdziwie pożądany w dobie pośpiechu i stresu. I on może być bardziej ekologiczny od tradycyjnej kawy. Na rynku dostępne są całe pakiety ekologicznych kaw. Dostępny jest wiele rodzajów, ale nas najbardziej zainspirował ten z samopszy, której historia sięga 9000 lat! Dzień z taką kawą z pewnością nabierze kolorów.

White Ceramic Cup Filled With Coffee

1. Zestaw produktów ZUZii

Przyznajcie – czy spodziewaliście się innego pierwszego miejsca w naszym rankingu? Nieskromnie, bo z dumą prześledziliśmy wszystkie nasze produkty, które w jednym zestawie stanowią… najcudowniejszy zero-waste mix przyjemności!
I wierzcie, że zachęcające w nich są nie tylko słodkie pandy z opakowania. Odpowiednio kompletując zestaw ZUZii obdarujecie bliską Wam osobę naturalną alternatywą dla produktów codziennej higieny, zdrowego powietrza w mieszkaniu, czy wyposażenia kuchni.
Wszystko w jednym? Wszystko zero-waste!